Konstrukcje spawane Legnica - Wirtech


Firma Wirtech w głównej mierze zajmuje się zaopatrzeniem zakładów przemysłowych i dostarcza im między innymi elementy złączne, czy też elektronarzędzia i materiały ścierne. W ofercie znaleźć można również konstrukcje spawane Legnica.

Ponadto oferujemy wykonanie wielu usług, które powiązane są z hydrauliką, skrawaniem, czy spawaniem. Lista świadczonych przez nas usług jest stosunkowo długa, co sprawia, że, z całą pewnością znajdą się na niej niezbędne dla Państwa warianty. Zajmujemy się także wykonywaniem wielu elementów, które są niezbędne w pracy fachowców. Takimi elementami są łożyska, sprężyny, olejnice, czy konstrukcje spawane Legnica.

Korzystając z naszych usług można mieć całkowitą pewność co do tego, że powierzona nam praca zostanie wykonana doskonale i z najwyższą precyzją. Warto zwracać się do nas z każdym indywidualnym zleceniem, abyśmy mogli ocenić koszta oraz możliwość podjęcia się zadania. Dodatkowo udzielamy gwarancji na każdą dokonaną naprawę i odbieramy oraz dowozimy elementy naszym klientom.


Copyright © 2017 F.H.U. Wirtech - All Rights Reserved. Polityka Prywatności
Konstrukcje spawane Legnica

Projekt i wykonanie Agencja Medialna AD Awards.